Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

KORNEA spol. s r.o.
Loosova 749/31
638 00 Brno
tel: +420 777 636 019
info@vino-exclusive.cz

Úvod » DE BARDOS

DE BARDOS

 

D.O. Ribera del Duero je místem původu jedněch z nejznámějších vín Španělska, která v posledních letech získala jak národní, tak i mezinárodní ohlas . V této španělské vinařské oblasti De Bardos vybírá ty nejlepší hrozny z měst Fuentemolinos, Quintanilla de Onésimo, Anguix a Moradillo de Roa, kde se nachází bezpochyby nejstarší vinice D.O..


De Bardos vytvořil kolekci autorských vín, která jsou vyrobena pouze z hroznů, jež v klasifikaci dosáhly stupně "vynikající". Pokud přes přísný výběr, kterým hrozny procházejí, nedosahuje sklizeň požadované kvality, některá vína nejsou vůbec vyrobena.

De Bardos zpracovává vína výhradně řemeslnou formou. Hrozny se sbírají ručně a jsou přepravovány v koších po 15 kg, což zajistí, že do vinařství dorazí v perfektním stavu, aby z nich zde mohly být vybrány ty nejlepší hrozny pro následné zpracování. Crianza zraje ve francouzských dubových sudech v podzemních sklepeních, která zaručují konstantní teplotu.
naše cena 299 Kč

skladem